""
close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

   

 • AKTUALNOŚCI

 • 27 marca 2014

  Zainteresowanie polskim potencjałem na największych na świecie targach branżowych w Norymberdze.

  W dniu otwarcia Międzynarodowych Targów fensterbau/frontale 2014 w Norymberdze (26.03.2014) polscy producenci okien i drzwi uczestniczyli w spotkaniu gospodarczym na zaproszenie Konsula Generalnego Justyny Lewańskiej. Współorganizatorami przedsięwzięcia była firma ELTAR (Warszawa) oraz Wydział Promocji, Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Niemczech.

   

  Konsul Generalny Lewańska podkreśliła w swojej wypowiedzi potrzebę współpracy przedsiębiorców i placówek dyplomatycznych w procesie kształtowania pozytywnego wizerunku Polski poza granicami. Zauważyła, że potencjał polskich wystawców odgrywa istotną rolę w działaniach handlowo-promocyjnych oraz w  dyplomacji ekonomicznej.

   

  Polska może pochwalić się osiągnięciami polskich firm w zakresie stolarki drzwiowej i okiennej i jest to widoczne m.in. na Targach w Norymberdze.

   

  W Targach fensterbau/frontale uczestniczy ponad 1000 wystawców z całego świata, w tym ponad 70 firm polskich. Eksperci budowalni zaprezentują m.in. najnowsze technologie związane z produkcją i funkcjonowaniem drzwi i okien.

   

  Polscy wystawcy na Targach Fensterbau Frontale 2014

   

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: